- EDIFIER

Цена
€144 89 / 283 38 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип система | PC Speakers |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Тип система | PC Speakers |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност | 66 W |
| Изходна мощност | 66 W |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Честотен диапазон | 58Hz-40kHz |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Външен цвят | Classic Oak |
| Номинално тегло | 3.07 кг |
| Включени аксесоари | Документация |
| Номинално тегло | 3.07 кг |
| Външен цвят | Classic Oak |
| Разположение на устройството | Външен |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Честотен диапазон | 58Hz-40kHz |
| Разположение на устройството | Външен |
| Характеристики на високоговорителите | Hi-Res Audio |
| USB | 1 (USB Type C) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Характеристики на високоговорителите | Hi-Res Audio |
| Включени аксесоари | Документация |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Тегло | 5.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип тонколона | За рафт |
| Захранване | Активни |
| Изходна мощност (W) | 66 W |
| Брой говорители (count) | 2 |
| Цвят | Дъб |
| Импеданс (Ohm) | 4 Ohm |
| Честотен обхват | 70Hz - 20kHz |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Не |
| Материал на корпуса | MDF |
| Чифт | Да |
| Тегло | 5.08кг |
Edifier M60 Рафтови говорители – Bluetooth 5.3, Hi-Res аудио, Класически дъб
Насладете се на студийно качество на звука в компактен рафтов дизайн. Edifier M60 осигурява 66 W RMS изходна мощност със сертификация Hi-Res и Hi-Res Wireless, Bluetooth 5.3 за безупречно стрийминг и сензорно управление за лесно регулиране.
Ключови предимства
- Hi-Res Audio сертификат – Кристално чисти високи и детайлни средни честоти благодарение на 1-инчови копринени високоговорители и 3-инчови алуминиеви драйвери.
- Bluetooth 5.3 – Стабилна връзка с ниска латентност, увеличен обхват и поддръжка на Hi-Res кодеци.
- Универсална свързаност – USB-C и 3.5 мм AUX входове за свързване с компютри, телевизори и музикални устройства.
- Сензорно управление – Елегантно докосване за контрол на звука, възпроизвеждането и избора на вход.
- Елегантен дъб завършек – Корпус от MDF с естествен дървен фурнир, който допълва всяка обстановка.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип тонколона | За рафт |
| Захранване | Активни |
| Изходна мощност (RMS) | 66 W (33 W на канал) |
| Говорители | 1-инчов копринен високоговорител + 3-инчов алуминиев ниско-средночестотен драйвер (на говорител) |
| Bluetooth | V5.3 |
| Входове | USB-C, 3.5 мм AUX |
| Материал на корпуса | MDF |
| Цвят | Класически дъб |
| Окомплектовка | Чифт (2 говорителя) |
Какво има в кутията
- 2 x Edifier M60 рафтов говорител
- Захранващ кабел
- 3.5 мм AUX кабел
- USB-C кабел
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





